Zprávy z úřadu

Studie úprav třebaňské návsi

Studie úprav návsi v Hlásné Třebani se zaměřuje na zvelebení prostoru kolem kapličky, který bude nově sloužit i jako točna a zastávka autobusu. Ambicí je vytvořit příjemné a funkční prostředí, které umožní pohodlné čekání na autobus a zároveň poslouží jako místo pro kulturní akce a setkávání obyvatel.

Oznámení o přerušení dodávky elektřiny

Dle informace ČEZ distribuce a.s. Vás informujeme, že dne 7.6.2023 od 8:00 do 10:00 je plánována odstávka dodávky elektrické energie v části obce Rovina.

Oznámení o přerušení dodávky elektřiny

Dle informace ČEZ distribuce a.s. Vás informujeme, že dne 08.06.2023 od 08:00 do 11:00 je plánována odstávka dodávky elektrické energie v těchto lokalitách: Pod Vinicí a část obce Rovina.

Rovinská klubovna je otevřena pro veřejnost - jak si půjčit klíče

Otevřeli jsme pro všechny místní jednotlivce i spolky klubovnu na rovinské návsi. Přinášíme návod, jak si čas v klubovně rezervovat.

Poplatek za odpad je třeba zaplatit do konce dubna 2023

Milí sousedé, přinášíme shrnutí informací, jak zaplatit poplatky za odpady na rok 2023.

Svoz tříděného odpadu

Vážení sousedé, svoz tříděného pytlového odpadu se z důvodu Velikonoc posouvá na úterý 11. 4. 2023. Děkujeme za pochopení.

Zájezd pro seniory do Lysé nad Labem 15. 4. 2023

Dovolujeme si naše seniory pozvat na 21. výstavu narcisů, tulipánů a dalších jarních cibulovin do Lysé nad Labem v sobou 15. 4. 2023.

Daň z nemovitosti za rok 2022

Přinášíme návod jak postupovat při zpracování přiznání daně z nemovitostí v roce 2022. Děkujeme, že daň z nemovitosti platíte. Každá koruna zaplacená na daň z nemovitostí je přímým příjmem obecního rozpočtu a pomáhá nám tak financovat třeba nové chodníky, kanalizaci či zeleň.

Kontejnery na bioodpad

Milí sousedé, od března bude opět možné odkládat bioodpad do zelených kontejnerů.

Objednávka / změna svozu odpadu na rok 2023

Milí sousedé, měníme ceny, frekvence svozu a značení nádob (popelnic) na komunální odpad. Potřebujete-li změnit frekvenci svozu, velikost nádoby, nebo se chcete přihlásit ke svozu odpadu, dejte nám vědět. Jednoduše online • e-mailem • nebo osobně na obecním úřadu.

Kalendář svozu odpadů 2023

Kalendář svozu odpadů v obci Hlásná Třebaň na rok 2023 ke stažení.

Rozpočet obce 2023

Přinášíme přehled výdajů a příjmů obce Hlásná Třebaň pro rok 2023.

Odečet stavu vodoměru z důvodu vyúčtování stočného za rok 2022

Milí sousedé, prosíme vás o odečet stavu vašeho vodoměru k datu 31. 12. 2022 kvůli vyúčtování stočného.