Zpravodaj třebaňských a rovinských občanů a chatařů 7-8/2024

Zpravodaj - červenec/srpen 2024

Přinášíme vám letní dvojčíslo našeho obecního zpravodaje, které je plné zajímavých informací a novinek. V úvodním slově starosta Tomáš Snopek děkuje všem spolkům za jejich neúnavnou práci a přináší přehled připravovaných projektů. Dozvíte se o plánované rekonstrukci ulice Na Paloučku a výstavbě nového parkoviště K+R, stejně jako o rozšíření kapacity ČOV Hlásná Třebaň.

Rubrika “Život v obci a okolí” vás zavede na nedávno proběhlé akce jako fotbalový turnaj „O pohár starosty Třebaně“ a plavbu po Berounce. Těšit se můžete i na tradiční srpnové akce Hasoběh a Hasofest, které slibují spoustu zábavy pro celou rodinu. V článku “Kultura a volný čas” najdete přehled nadcházejících kulturních událostí, včetně koncertu na Berounce a výstavy Art Clubu Ferdinand.

Spolky a organizace se v tomto čísle pochlubí svými aktivitami, například dětským kroužkem malých hasičů a úspěchy našich hasičů v soutěžích. Nechybí ani informace o novém systému svozu tříděného odpadu, který přinesl pozitivní výsledky ve snižování směsného odpadu a zvyšování množství vytříděného bioodpadu.

Rubrika “Informace z úřadu” přináší důležité aktuality, včetně pokynů pro uživatele kotlů na tuhá paliva a připomínky k územnímu plánu. Pro patrioty máme skvělou novinku – speciální kolekci triček a mikin v obecním stylu, která vám umožní vyjádřit vaši hrdost k naší krásné obci.

Celý zpravodaj si můžete přečíst online nebo si ho nechat doručit přímo do vaší poštovní schránky. Těšíme se na vaše ohlasy a na viděnou na některé z našich akcí!

Vydání

Ročník 37
Číslo 7/8
Datum vydání 2. červenec 2024
Ke stažení ve formě PDF

Zpravodaj třebaňských a rovinských občanů a chatařů 7-8/2024

Poznámka

 

Více o Zpravodaji, redakční radě, vydavatelských údajích a informacích a pokynech pro autory se dozvíte na stránce O Zpravodaji.