Zpravodaj třebaňských a rovinských občanů a chatařů

Zpravodaj třebaňských a rovinských občanů a chatařů 5/2024

V červnovém ZPRAVODAJI se dočtete o slavnostním otevření fotbalového hřiště spojeném s turnajem starých gard. Nezapomeňte se zapojit do připomínkování nového územního plánu, který ovlivní budoucí rozvoj obce. Zveme vás také k darování dětských knih pro obecní knihovnu, čímž přispějete k rozšíření čtenářských zájmů našich nejmenších. Těšit se můžete na pestré kulturní akce v okolí, které zpestří vaše léto.

Zpravodaj třebaňských a rovinských občanů a chatařů 5/2024

Májové číslo Zpravodaje je zelené :) Dozvíte se, jaké výsadby zeleně chystá okrašlovací komise zastupitelstva, kdy otevřeme fotbalové hřiště na Plovárně, dočtete se o referenčním svahu botanickém svahu a můžete pomoci vybrat strom roku 2024.

Zpravodaj třebaňských a rovinských občanů a chatařů 4/2024

V dubnovém Zpravodaji se dozvíte, že Hlásná Třebaň porazila Velkou Británii i Čínu v uznání referenčního bodu pro geologický věk "aeron", pozveme vás na zájezd pro seniory či pálení čarodějnic, staročeské máje, přečtete si rozhovor s Olgou Ciglerovou, která řídí letecký provoz na pražském letišti, dozvíte se, co je nového u našich spolků.

Zpravodaj třebaňských a rovinských občanů a chatařů 3/2024

V přeznovém Zpravodaji vás seznámíme, na jakých projektech v letošním roce pracujeme, ohlédneme se za úspěšným divadelním představením, pozveme vás na velikonoční tvoření a spoustu dalších akcí.

Zpravodaj třebaňských a rovinských občanů a chatařů 2/2024

V únorovém čísle se dozvíte, že obec pořídila do svého majetku důležitý pozemek v centru Hlásné Třebaně, provedeme vás platbami obecních poplatků, které je třeba zaplatit do konce února, pozveme vás na kulturní akce.

Zpravodaj třebaňských a rovinských občanů a chatařů - leden 2024

V lednovém zpravodaji se dozvíte, jak se mění svoz odpadů, kolik budou v letošním roce stát poplatky za odpady a ze psů, pozveme vás na masopust i divadelní premiéru.

Zpravodaj třebaňských a rovinských občanů a chatařů 12/2023

V prosincovém čísle Zpravodaje dostanete ucelený přehled všech kulturních akcí, které nás v adventu čekají - pozveme vás na adventní trhy, zpívání u kapličky i akce našich spolků. Přinášíme také detailní informace o změnách v odpadech.

Automobil pro pečovatelskou službu

Zpravodaj třebaňských a rovinských občanů a chatařů 11/2023

V listopadovém čísle Zpravodaje se dozvíte, jak se bude v roce 2024 měnit sběr tříděného odpadu, pozveme vás na drakiádu, vánoční trhy, přečtete si rozhovor s horolezcem Pavlem Burdou, bronzovou Babičkou roku 2023 Jitkou Švecovou, dozvíte se, co chystají místní spolky.

Zpravodaj třebaňských a rovinských občanů a chatařů 10/2023

V říjnovém čísle Zpravodaje se dozvíte, jaké "zelené" projekty zastupitelstvo dokončilo, pozveme vás na drakiádu, divadlo pro děti i pro seniory, zprávy z obecní školky, přečíst si můžete reportáž z koncertu na Berounce.

Zpravodaj třebaňských a rovinských občanů a chatařů 09/2023

V zářiovém čísle Zpravodaje se dozvíte, kdy zahájí činnost kroužek deskových her nebo cvičení na workoutu pro děti i dospělé a přečtete si spoustu zajímavostí ze spolků - od našich hasičů, Art Clubu Ferdinand i TJ Sokol Hlásná Třebaň.

Zapojte se do programu „HLÁSNÁ TŘEBAŇ A ROVINA SOBĚ“

Je pro vás důležité, jak naše obec vypadá? Zapojte se do programu „Hlásná Třebaň a Rovina sobě“, ve kterém můžete finančně přispět na výsadbu stromů či osazení laviček v obci.

Zpravodaj třebaňských a rovinských občanů a chatařů 07-08/2023

Přečtěte si v elektronické verzi letní speciální dvojčíslo Zpravodaje.