Jakou chcete mít obec v budoucnosti? Zapojte se do dotazníku

Od května do zimy 2021 zpracováváme vizi rozvoje obce. Ve vizi rozvoje se chceme shodnout, jak má naše obec v budoucnu vypadat - kde chceme mít v obci místa pro trávení volného času (např. od sportovišť pro starší děti až po upravená místa s lavičkami k zastavení se při procházkách), jak řešit zklidnění dopravy, parkování, odvody dešťových vod a další témata. Součástí vize rozvoje bude také návrh závazných pravidel pro novou výstavbu v obci (např. jaká bude minimální šířka ulic).

Vize rozvoje je prvním a zásadním krokem ke zpracování nového územního plánu, který ze zákona naše obec musí zpracovat do konce roku 2022. 

Považujeme za důležité založit vizi rozvoje na názorech nás všech, kteří v obci žijeme.

Proto prosíme, zapojte se do dotazníkového šetření a dejte nám vědět, jak Hlásnou Třebaň a Rovina vnímáte, co se vám na obci líbí, co vám vadí, vyjádřete se,  jakou obec si do budoucna představujete. Dotazník můžete do 4. července 2021 vyplniit:

- v tištěné formě - dotazníky jsou součástí červnového Zpravodaje
- elektronicky zde

Děkujeme, že se zapojíte do rozhodoování o budoucnosti obce! Stav zpracování vize rozvoje můžete sledovat na samostatné webové stránce tohoto projektu.